Wystawa "Wojownicy"

Wystawa „Wojownicy”

Klimatyczne zdjęcia autorstwa Roberta Jachima i Marcina Haczyka ozdobią ściany Starej Rzeźni w Szczecinie już 24 lutego. Wystawa „Wojownicy” to reportaż z przygotowań do walk w formule MMA zawodników Berserkers Team Szczecin. Zobaczymy, jak w obiektywie artystów wyglądają ciężkie treningi i sparingi, emocje towarzyszące wojownikom, ich sportowa złość, przyjaźń i rywalizacja.

Wśród bohaterów uwiecznionych na fotografiach, jakie można będzie oglądać podczas wystawy, zobaczymy m.in. Piotra Bagińskiego, Michała Fijałkę, Tomasza Narkuna, Gracjana Szadzińskiego, Wojciecha Janusza, Mateusza Rębeckiego, Tomasza Romanowskiego, Konrada Klimka.

Zdjęcia, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy, to efekt półrocznego fotografowania. W tych zdjęciach każdy z nas zapewne odnajdzie nutkę różnorakich wrażeń, jakie starali się oddać autorzy, zafascynowani wysiłkiem i poświęceniem zawodników klubu Berserkers Team Szczecin. Robertowi Jachimowi i Marcinowi Haczykowi udało się zakląć w obrazach wizerunek wojownika, dynamikę akcji, ruchu. Jest w tym historia, są emocje, pojawiają się także elementy zaskoczenia.

źródło: inthecage.plObejrzyj kulisy powstawania wystawy „Wojownicy” i druku zdjęć


Komentarze wyłączone